Deterink Financiële Diensten B.V. in Denekamp
- 0541 - 22 25 92
- Nordhornsestraat 22 A, 7591 BG
- Vandaag open van 09.00 - 17.30 Alle openingstijden

Wij zijn pas tevreden als u dat bent
Deterink opende in 1991 haar deuren in Tubbergen. Grondleggers en naamgevers Hennie en Christien Deterink stonden aan de basis van een succesvol concept, waarin ze verzekeringen en hypotheken aanboden en daarnaast de betaal- en spaarproducten van RegioBank.
U kunt bij ons terecht voor
Betalen
Sparen
Hypotheken
Jeugd
Zakelijk
Aanvullend pensioen
Beleggen
Lenen

Waar kunnen we u mee helpen?
Onze Adviseurs helpen u graag met het kiezen van de producten die bij u passen. U bent altijd welkom voor een vraag of een goed advies.
4129 |
Hoe werkt RegioBank
Met meer dan 530 Zelfstandig Adviseurs van RegioBank door heel Nederland, zijn wij altijd in de buurt. Een kantoor waar u gemakkelijk binnenwandelt en te maken heeft met een vast contactpersoon.
De Zelfstandig Adviseurs van RegioBank zijn onafhankelijke tussenpersonen. Naast de producten van RegioBank adviseren en bemiddelen zij ook in producten van andere aanbieders. Behalve voor spaar- en betaalproducten; daarin bemiddelen zij exclusief voor RegioBank. De Zelfstandig Adviseurs verstaan hun vak en hebben alle wettelijk vereiste diploma's en vergunningen.

RegioBank meest klantgerichte en klantvriendelijkste bank
RegioBank won de Customer Centric DNA Award 2017; de grootste publieksprijs op het gebied van klantgericht ondernemen in Nederland. RegioBank is ook verkozen tot de klantvriendelijkste bank van Nederland.