
Ons team
Persoonlijk contact betekent ook dat je weet wie je geldzaken regelt. Daarom stellen wij ons graag aan je voor.
Emiel van Erp
Financieel Adviseur
Emiel staat je met raad en daad bij om je financiƫle vraagstukken op te lossen. Aarzel niet om hem te benaderen!
Lukas van Erp
Makelaardij
Lukas weet veel van huizen en brengt die kennis graag in de praktijk. Je huis verkopen? Lukas helpt!
Mathieu van Erp
Register Makelaar en taxateur
Je huis laten taxeren en/of verkopen? Mathieu helpt je met liefde en plezier. Grondig en gedegen, dat zijn woorden die Mathieu omschrijven.
Margaret Balvers
Binnendienst medewerker Makelaardij
Margaret ondersteunt de makelaars van Van Erp Advies. Dit doet ze heel precies. Je kunt bij haar terecht met je vragen.
Theo van Erp
Erkend Financieel Adviseur en Hypotheek Adviseur
Die perfect aansluitende hypotheek vinden. Dat is het ultieme doel voor Theo. Hij inventariseert daarvoor natuurlijk wel eerst je situatie.
Denise Sas
Adviseur bankzaken
Rob Janssen
Binnendienst medewerker Financieel Advies
Rob ondersteunt de adviseurs bij het verwerken van de verzekeringen en hypotheken. Hij is daarbij hun steun en toeverlaat!
