Berends & Slump, bankzaken - hypotheken verzekeringen in Twello
- 0571 - 27 44 40
- Duistervoordseweg 49, 7391 CB
- Vandaag open van 08.30 - 17.00

Wij zijn pas tevreden als jij dat bent
Bankzaken, hypotheken en verzekeringen. Daarmee helpen we je graag bij Berends & Slump. En dat doen we op een ambitieuze manier: je eigen adviseur kijkt naar je héle financiële situatie. Zo heb je de zekerheid dat je financiële zaken goed geregeld zijn. Dat geeft een gerust gevoel.
Meer over ons team
Je kunt bij ons terecht voor

Waar kunnen we je mee helpen?
Onze adviseurs helpen graag met het kiezen van de producten die bij jou passen. Je bent altijd welkom voor een vraag of een goed advies.
| 4685 |
De zelfstandig adviseurs van RegioBank zijn onafhankelijke tussenpersonen. Naast de producten van RegioBank adviseren en bemiddelen zij ook in producten van andere aanbieders. Behalve voor spaar- en betaalproducten; daarin bemiddelen zij exclusief voor RegioBank. De zelfstandig adviseurs verstaan hun vak en hebben alle wettelijk vereiste diploma's en vergunningen.